DERNEKLERKAPAKLI

CHP’DEN UZUNKÖPRÜ MERİÇLİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı Kapaklı Uzunköprü Meriçliler Derneğine ziyarette bulundu. Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Kenan Seçkin, Chp Kapaklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Eski, Chp Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Zeliha Firidin ve Uzunköprü Meriçliler Derneği Başkanı Hakan Tunca Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Karşıklıklı olarak olumlu ve verimli bir ortamda geçen toplantıda fikir alışverişinde bulunuldu.

Resmi Sosyal Medya Hesabından açıklama yapan Uzunköprü Meriçliler Derneği şunları söyledi;  C.H.P. ilçe başkanımız sn Kenan seçkin beyefendiye ilçe gençlik kolları başkanı sn Yasin eski beye, kadın kolları başkanı Zeliha firidin hanimefendiye , meclis üyelerimiz Nalan Çolak ve Ender dubaz ve kıymetli ilçe yönetimine derneğimizi iadeyi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı