Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Dernekler

SON HABERLER

Küçükyaylalılar Derneği “Hoşgeldin Yeni Yıl” Etkinliğinde Buluştu.

Küçükyaylalılar Derneği her yıl merakla beklediği Yeni Yıl etkinliğini bu yıl da Dernek lokalinde 28.12.2018 tarihinde düzenledi. Etkinlikte katılımın yoğun olduğu görüldü. Etkinliğe Kapaklı Belediye...

Küçükyaylalılar’dan Basına Özel Kahvaltı

Kapaklı'nın etkin derneklerinden olan Trakya Küçükyaylalılar Derneği tarafından Basın Mensuplarına özel bir kahvaltı programı düzenlendi. 

Sakatlar Derneğinden İyi Parti’ye Ziyaret

Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Yönetim Kurulu, İyi Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret Kapaklı'da bulunan Armes Kafede sıcak bir aile ortamında gerçekleşti. Ziyarette...

Uzunköprü Meriçliler’den Başkan Mandalı’ya Ziyaret.

Kapaklı'nın aktif derneklerinden Uzunköprü Meriçliler Derneği Yönetimi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret karşılıklı olarak Kapaklı'nın sorunları ve Dernekçiliğin önemi hakkında...

Uzunköprü Meriçliler Derneği İyi Parti’yi ziyaret etti.

Kapaklı'nın aktif derneklerinden olan Uzunköprü Meriçliler Derneği yeni seçilen Yönetim Kuruluyla İyi Parti Kapaklı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu.

Trakya Küçükyaylalılar Derneği’nden Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’a ziyaret

Trakya Küçükyaylalılar Derneğinden Kaymakam Mustafa Ünlüsoy'a ziyaret

Uzunköprülüler Akın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Kapaklı'nın aktif Trakya Derneklerinden olan Uzunköprü Edirne Meriçliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kapaklı Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Akın Yılmaz'a makamında iade-i ziyarette bulundu.

Kapaklı Kent Konseyi’nden Küçükyaylalılar’a hayırlı olsun ziyareti

Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri Küçükyaylalılar Derneğinin yeni seçilen Yönetim Kuruluna Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Bir konuşma yapan...

CHP Uzunköprü Meriçliler Derneğini Ziyaret etti.

Chp Kapaklı İlçe Başkanlığı ziyaretlerini sürdürüyor.

Uzunköprü Meriçliler Derneğinden İyİ Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyareti

Kapaklı'da başarılı bir şekilde Dernekçilik faaliyetlerini sürdüren Uzunköprü Meriçliler Derneği Kapaklı İYİ Parti İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Küçükyaylalılar Derneğinden Kapaklı CHP İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti

Küçükyaylalılar Derneği Yönetim Kurulu Kapaklı CHP ilçe teşkilatına parti içerisindeki seçimlerden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kömürköylüler Derneğinden Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlığına ziyaret

Kapaklı Kömürköylüler Derneği ziyaretlerini sürdürüyor. Bu Kapsamda Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlığına Bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Küçükyaylalılar Derneği Kadınlar günü etkinliğinde sürpriz kutlama

Küçükyaylalılar Derneği Kapaklı'da ses getirmeye devam ediyor. Dernekçilik faaliyetlerinde Tekirdağ Dernekleri arasında aktif bir rol oynayan ve kuruluş amacında hedeflediği Yardım ve Dayanışma ruhu ile  faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 

Kömürköylüler Derneğinden İyi Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına ziyaret

Kapaklı Kömürköylüler Derneğinden Kapaklı İyi Parti İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Küçükyaylalılar Derneğinden İyi Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına Ziyaret

Küçükyaylalılar Derneği Yönetim Kurulu tarafından İyi Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.