BELEDİYEDERNEKLER

Uzunköprü Meriçliler’den Başkan Mandalı’ya Ziyaret.

Kapaklı’nın aktif derneklerinden Uzunköprü Meriçliler Derneği Yönetimi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret karşılıklı olarak Kapaklı’nın sorunları ve Dernekçiliğin önemi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

MANDALI, “TÜRKİYE MOZAİĞİ KAPAKLI”

Sosyal Medya hesabı üzerinden ziyareti paylaşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı Mesajında ” Toplumsal birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen Uzunköprü – Meriçliler derneği dernek başkanı Mehmet TEKSÖZ ve yönetim kurulu üyelerimiz ziyaretimize geldiler. Farklı memleketlerden vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşadığı bir Türkiye mozaiği Kapaklı’mızda birlik ve beraberlik içerisinde tüm hemşehri derneklerimiz ile yaşamaya devam edeceğiz.Teşekkür ediyorum ziyaretleri için.” şeklinde konuştu.

MEMLEKET  DERNEKLERİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya birçok Hemşehri Derneklerinin ziyaretleri devam ediyor. Kapaklı’da bulunan STK’lar Kapaklı’nın sorunlarını Mandalı’ya dile getirmeye devam ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı