Abdullah Avcı: Taraftar sayesinde şampiyon olabiliriz

Beşiktaş’a 3 yıllık imza atan Abdullah Avcı, mesaiye hızlı başladı. Transfer çalışmaları için bir rapor hazırlayan tecrübeli retmen, siyah-beyazlı ekipte şampiyonluk yaşayacağını dile getirdi.

Dün tesisleri gezen Abdullah Avcı, Başkan Orman ve yönetimle yapılan toplantıda şampiyonluk vurgusu yaptı.  Takımı gençleştireceğini bildiren Abdullah Avcı, mental ve fiziksel olarak yorgun olan isimlerle yolların ayrılmasını istedi. Quaresma, Medel, Roco ve Adriano’da ısrarcı olunmaması gerektiğini söyleyen Avcı, Oğuzhan ve Karius’a da güvendiğinin altını çizdi. 56 yaşındaki retmen, idareli olarak yerinde olmadıkça Başakşehir’den oyuncu alınmaması gerektiğini de yönetime iletti. Yönetime sezon hedeflerinden bahseden Avcı, Başakşehir’in başındayken tribün desteği olmadığı için şampiyonlukları kaçırdığını belirterek şöyle konuştu: “Beşiktaş taraftarı gibi bir tribün, her takımı şampiyonluğa taşıyabilir. Öncelikle tribün ile saha içini kenetlememiz gerekiyor. Bu taraftarla şampiyon oluruz.”

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Haber Kuşağı

Popüler Etiketler

SON YORUMLAR