KAPAKLISİYASET

Zafer Babatürk, “Kapaklı Halkı Kapalı Pazar Yerine Kavuşacak”

Kapaklı'nın sevilen esnaflarından Zafer Babatürk İyi Parti'den Kapaklı Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Kapaklı’da yıllardır esnaflık yapan, iki yıl Kapaklı Pazarcılar Derneği Başkanlığını yapmış ve her kesimin takdirini kazanmış olan Zafer Babatürk İyi Parti’den Kapaklı Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığı Başvurusunu yaptı.

 BABATÜRK, “İyi Belediye ile Kapalı Pazar Yerine Kavuşacağız.”

Aday Adaylığı başvurusunu yapan Babatürk yaptığı konuşmasında “Kapaklı’nın yollarından tutunda ulaşım, eğitim ve öğretime kadar bir çok alanda eksik kalan noktalara acil çözümler üretmek için buradayım. Ayrıca bir tane kapalı pazar yerimiz yok. Pazar esnafımız ve halkımızın sorunlarını biliyorum.  Kapalı Pazar yerini inşallah İyi Parti Belediyeciliğinde Kapaklımıza kazandıracağız. İş bulamayan ev hanımlarına ve işsiz gençlere iş imkanları sağlanması için geniş kapsamlı bir çalışma yapacağım. İyi Belediyecilik ile artık Kapaklının hem kültürel hem sosyal ve politik anlamda daha iyi olması için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım. ” dedi.

ZAFER BABATÜRK KİMDİR

1976 Yılında Kapaklı’da doğan Babatürk Teknik lise mezunu Evli ve Üniversite öğrenimi sürdüren 1 erkek çocuk sahibidir. 2  yıl Kapaklı Pazarcılar Derneği Başkanlığını yapan Zafer Babatürk 1995 yılından bu yana Kapaklı’da esnaflık yapmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı