KAPAKLISİYASET
SON DAKİKA

İyi Parti’nin İlk Resmi Belediye Başkanı Aday Adayı Cemalettin Farımaz oldu.

Geçtiğimiz Günlerde İyi Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyuran Cemalettin Farımaz bugün yaptığı resmi başvuru ile bu göreve resmen talip olan ilk aday adayı oldu.

İyi Parti Kapaklı teşkilatında Aday Adaylığı süreci devam ediyor. Belediye Meclis üyesi aday adaylıkları için bugüne kadar Zafer BABATÜRK, Talat ŞANLI ve Ayşenur DURSUN başvurularını İlçe Başkanı Yusuf Çetin’e sunmuşlardı. 

BEKLENEN OLDU CEMALETTİN FARIMAZ RESMEN ADAY ADAYI

Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyuran Cemalettin Farımaz bugün yaptığı resmi başvuru ile bu göreve resmen talip olan ilk aday adayı oldu. İyi Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen törende konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Yusuf Çetin, “Kurucu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cemalettin FARIMAZ İYİ PARTİ Kapaklı Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunu İlçe Başkanlığımıza yaptı. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar dileriz. ” dedi. Böylece İyi Parti ilk adayı olan Farımaz Kapaklı’da İyi Parti’nin ilk başvuru yapan Belediye Başkan aday adayı oldu.

Cemalettin farımaz
Cemalettin farımaz
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı