Çökmenin Ardından Vatandaşlar Tedirgin!

Karabük Aydınlıkevler Mahallesi 5001 No’lu Caddede yer alan iki sitenin bahçesinde su kaçağından kaynaklı çökme meydana geldi. Ayrıca yolda 15 santimetre civarında oluşan çatlaklıkların ardından site sakinleri ve çevrede yaşayan vatandaşlar skntl oldu.

EKİPLER SU KAÇAĞINI BULMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

İhbarı üzerine durum yerine gelen belediye ekipleri çalışma başlattı. Duvarlarda da çatlaklıkların ortaya çıktığı görülürken, ekipler su kaçağını bulmak için iş makinaları ile çalışmalarını sürdürüyor. Sokak trafiğe en ince ayrntsna kadar kapatıldı.

“YOL BIR ANDA 15 SANTİMETRE CİVARINDA YARILDI”

Site Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kuz, yolun bir anda 15 santimetre civarında yarıldığını belirterek, Belediye yetkililerine haber verdik. Cuma günü buraya toplandılar ve çalışmalara başladılar. Şuanda binalarda sıkıntı deil. Eğer belediye ekipleri müdahale etmeseydi ilerde sıkıntı olabilirdi. Can kaybı olmadan belediye ekipleri şuanda çalışmaları başlattı. Su kaçağından dolayı olduğunu söylüyorlar fakat belirli de belirlenmi değil, kazmadıkça belli sonu kesin olmaz” dedi.

İşte olay yerinden görüntüler;

sizlere kapaklihaber.net farkıyla sunulmuştur.

 

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

SON YORUMLAR