Genç sporcunun ani ölümü yakınlarını yasa boğdu.

Çorlu'da yaşayan ve Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol takımının kaptanı oyuncusu Ziya Berhan Kılıç (29) odasından ölü bulundu.

Genç sporcunun ani ölümü yakınlarını yasa boğdu.

Genç sporcunun ani ölümü yakınlarını yasa boğdu. Çorlu’da yaşayan ve Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol takımının kaptanı olan Ziya Berhan Kılıç (29) odasında ölü bulundu.

Olay Cemaliye Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol takımının kaptanlığını yapan Ziya Berhan Kılıç Çorlu’da yaşıyordu. Bugün takımın yaptığı idmana katılmayan Kılıç’ın hocası endişelenince genç sporcunun ailesine haber verdi.

Sporcunun kaldığı lojmana gelen ailesi Ziya Berhan Kılıç’ı yerde hareketsiz yatarken buldular. Ailesi tarafından hemen Sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç sporcunun hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri ve olay yerine gelen savcının incelemeleri sonrasında gencin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Haber Kuşağı