BÖLGESon Dakika

Çorlu’da Öğretmene yapılan ayıp büyük tepki çekti.

Çorlu’da Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan bir öğretmene öğrencileri yaptığı terbiyesizlik yine öğrencilerin kendi kameralarına yansıdı. Görüntülerde Öğretmeni öğrencisin kulağından tutup havaya kaldırdığı görülüyor. Yapılan açıklamada ise olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtiliyor.

Olayla ilgili açıklama yapan Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç; Biz de görüntüleri öğrenciler sosyal medyada paylaşınca gördük. Olayın içinde 3 öğrencinin adı geçiyor. Pazartesi günü bahse konu öğretmen ve öğrencilerle ilgili müfettişler okulda inceleme yapacak.” dedi.

Kılıç, konuyla ilgili idari soruşturmanın en kısa sürede tamamlanacağını ifade ederek, “Öğretmen bu olaylar yaşandıktan sonra hemen sınıftan çıkarak durumu okul idaresine bildirmeliydi. Ancak bunu yapmamış. O yüzden öğretmenle ilgili de soruşturma başlattık.” ifadesini kullandı.

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı