KAPAKLISİYASET

Ömer Karadeniz, “Algı Operasyonlarına itibar etmeyin.”

Ömer Karadeniz Yapılan paylaşımların asparagas haberler olduğunu söyledi. Vatandaşlara algı operasyonu yapıldığını söyleyen Karadeniz Sosyal Medya hesabı üzerinden şunları dile getirdi.

Ömer Karadeniz, “Algı Operasyonu yapanlara itibar etmeyin.”

Ak Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Karadeniz Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan anketlere tepki gösterdi. Yapılan paylaşımların asparagas haberler olduğunu ve vatandaşlara algı operasyonu yapıldığını söyledi. Ömer Karadeniz Sosyal Medya hesabı üzerinden şunları dile getirdi.

algı operasyonu
algı operasyonu

KARADENİZ, “ALGI OPERASYONLARINA İTİBAR ETMEYİN.”


Karadeniz Açıklamalarında “Malumunuz Tekirdağ ‘da henüz İlçe Belediye Başkan Adaylarımız açıklanmadı. Fakat her ne hikmetse sanki adayları bazı sosyal medya anketçileri belirleyecekmiş gibi bir hava oluşturulmaktadır. Ayrıca bazı arkadaşlar da kendini her yerde her platformda ve her ankette birinci ilan ediyor. Bu anketleri siz mi yaptırıyorsun? Eğer siz yaptırmıyorsanız bu anket sonuçlarını sizinle kim paylaşıyor? Sayın kamuoyu lütfen bu tür asparagas haberlere ve algı operasyonu yapanlara itibar etmeyiniz. Kapaklı ‘da henüz belediye başkan adayımız açıklanmamıştır.Mevlam görelim neyler. Neylerse güzel eyler.” dedi.

Daha Fazla Göster

Kapaklı Haber Editörü

Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı