Sakatlar Derneğinden İyi Parti’ye Ziyaret

Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Yönetim Kurulu, İyi Parti Kapaklı İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret Kapaklı’da bulunan Armes Kafede sıcak bir aile ortamında gerçekleşti. Ziyarette Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Başkanı Hayati Çakan Yönetim Kurulu ile İyi Parti İlçe Başkanı Yusuf Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. Toplantı Kapaklı’da yaşayan engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların görüşülmesi ile başladı.

YUSUF ÇETİN, “HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ.”

Yusuf Çetin konuşmasında,”Engelli Vatandaşlarımıza olan desteğimiz artarak devam edecektir. Unutulmamalıdır ki hepimiz birer engelli adayıyız. Kapaklımız’da engelli vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz. Bunları çözmek için gerekli projeleri üreteceğiz.” dedi. Hayati Çakan ise Kapaklı’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan engellilere özel dört katlı binanın müjdesini verdi. Toplantı aile ortamında karşılıklı istişarelerde bulunularak sona erdi.

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Haber Kuşağı

Popüler Etiketler

SON YORUMLAR