Belediye Ekipleri Karla Mücadeleye devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kar ve buzlanmalara karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

Belediye Ekipleri Karla Mücadeleye devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kar ve buzlanmalara karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Beklenen kar Kapaklı’ya sabah saatlerinden itibaren yoğun şekilde yağmaya devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan yağışlarla birlikte Belediye ekipleri ana arterlerde ve üst geçitlerde tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

7/24 GÖREVDEYİZ MESAJI

Kapaklı Belediyesinden yapılan açıklamada, “Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm Trakya’da etkili olan ve ilçemizde de etkisini kısa sürede gösteren kar yağışının ardından ana caddeler ve üst geçitlerde her türlü olumsuzluğa karşı 24 saat esası ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Ekipler, araçların yoğun olarak kullandığı güzergahlar üzerinde tuzlama çalışması yaparken, ilçe genelinde bulunan ve yayaların yoğun kullandığı üst geçitlerde de tuzlama çalışmaları yapıldı.” ifadelerine yer verildi.

ÇETİN “ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Mesajında ” İlçemizde uzun bir aranın ardından ilk kez bu kadar etkili bir kar yağışı yaşanıyor. Belediyemiz, uyarılarının ardından tüm ekipman ve personelleri ile hazırlandı. Bugün de kar yağışının ardından olumsuz bir durum ile karşılaşmamak için çalışmalarımız başladı ve 24 saat aralıksız olarak devam edecek.” dedi.”

belediye 

 

 

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Haber Kuşağı