Cumartesi, Haziran 15, 2024

Başkan Mustafa Çetin Hastaneye kaldırıldı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaşadığı sağlık şikayetleri dolayısıyla hastaneye kaldırıldı.

Kapaklı’nın gelişmesi için yaptığı çalışmalar ile gece gündüz çalışan Başkan Çetin yoğun çalışma temposuna dayanamayarak hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgilere göre Başkan Çetin’in sağlık durumunun iyi olduğu kontrol ve amaçlı müşahade altında tutulduğu belirtiliyor.

Kardeşi Mehmet Çetin’den “Sen Bize Lazımsın” mesajı,

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in kardeşi Mehmet Çetin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ““Ağabeyim Olduğu İçin, Hayatımın Her Aşamasında Yanımda Olduğu için, Çok Ama Çok Şanslı Olduğumu Biliyorum. Mustafa Çetin ( ağabeyimi) Başkanımızı Yakinen Tanımayanlara Özeliklerinden Sadece Bir Kaçını Buradan Yazmak İstiyorum. Gerçekten Özverili, Mütevazi ve Vicdan Sahibi Biridir. İş Disiplini, İş Adaleti ve İş Ahlakına Çok Önem Veren Biridir. Çalışkanlığı ve Çalışma Azmi İşkolik Derecesinde Olup; Bir İşi, Bir Sorunu Sonlandırmadan Uyku Uyuyamayan Biridir.

Herhangi Bir Konuda Haklı Dahi Olsa, Karşısındakinin Kalbini Kırmamaya Özen Gösteren, Nezaket Sahibi Biridir. Eğer Birisini Üzdüyse Yada Kalbini Kırdıysa Bunun Üzüntüsünü Yüreğinde Sessiz Sessiz Yaşayan Biridir. Hatalıysa da Özür Dilemeyi Bilen Biridir!!! Bu Yaşıma Kadar “Onun” Gözyaşını Hiç Görmedim, Ağlamayı Bilmediği İçin Değil Gözyaşlarını İçine Akıtan Birisi Olduğu İçindir. Kendisini İlçesine ve Halkına Hizmet Etmeye Adamış bir Görev Adamı Olduğunu Bildiğimden, Hak Yolunda Halkı İçin Çalıştığını Bildiğimden, Bir Saniyesini Dahi Heba Etmesin Benimle Meşgul Olmasın Diye Çoğu Defa Yanına Dahi Uğramadım. Uğradığımda da Fırçayı Yedim!!!

Zor bir Görevi Olağanüstü bir Gayret ile Yerine Getirmeye Çalışan Koca Yürekli Ağabeyimin Son İki Yılda Fiziksel Değişimini Herkes Gibi Bende Yakinen Gözlemliyorum. Yorgunluğunu Hem Fiziksel Olarak Yüzünden Hemde Beyin Olarak Gözlerinden Farketmemek Mümkün mü? Allah Sana Sağlık,Sıhhat, Afiyet ile Birlikte Uzun Ömür Versin Canım Başkanım, SEN BiZE LAZIMSIN……..

Sanal Editör
Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Takip Et

10,477BeğenenlerBeğen
329TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON HABERLER