BÖLGE

Marmara Adası Yeni Yıl Akşamı Ünal Düzenci ve Serkan Dumlu ile coşacak

Marmara Adası Yeni Yıl Akşamı Ünal Düzenci ve Serkan Dumlu ile coşacak

Kapaklı’nın sevilen seslerinden Serkan Dumlu ve Rumeli müziğinin genç seslerinden ayrıca Keman üstadı Ünal Düzenci yeni yıl akşamı Marmara adası Şans Cafe Restaurant’de sahne alıyor.

Geceye dair açıklanan afişte daha şimdiden ne kadar hareketli ve eğlenceli bir gece olacağının sinyalleri verildi. Bununla birlikte özellikle Türk Sanat Müziği eserlerinden takdir toplayan Serkan geceye dair yaptığı açıklamada “Yeni yılın tüm dünyaya barış getirmesini ve bu gece verecekleri müzik ziyafetinin kaçırılmaması gerektiğini söyledi.”

Kapaklı’da uzun yıllardır hem klavye hemde solistlik yapan Serkan Dumlu özellikle Festivallerde seslendirdiği eserlerle Kapaklı’nın sevilen sesi olmayı başardı.

Ünal Düzenci ise Rumeli Tv de yaptığı program ve Rumeli eserlerine hakimiyeti ile ayrıca birçok enstrumanı çalması ile bir hayli başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

serkan dumlu

Yeni Yıl akşam Şans Cafe Marmara adasında dinleyicilerini bekliyorlar.

Rezervasyon:0531 680 30 38

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı