600 adet kaçak telefon yakalandı

600 adet kaçak telefon yakalandı. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyon kapsamında Malkara ilçesinde bir işyerinde değerleri

600 adet kaçak telefon yakalandı

600 adet kaçak telefon yakalandı. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyon kapsamında Malkara ilçesinde bir işyerinde değerleri 5 Milyon TL olduğu düşünülen yaklaşık bin 600 adet cep telefonu ve benzeri teknolojik alet ve aksesuarları ele geçirildi.

Operasyon Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Masası (KOM) ve Narkotik Masası (NARKO) işbirliği ile yapıldı. Malkara’da düzenlenen eş zamanlı operasyonda piyasa değerleri yüksek olan marka ve modellerde birçok kaçak ve çakma cep telefonu, şarj adaptör ve kabloları, elektronik sigara ve elektronik sigara kitlerine ekipler tarafından el konuldu.

Operasyon sonrası yapılan incelemelerde 1.611 cep telefonu, 960 Şarj adaptörü, 1.080 şarj- data kablosu, 340 elektronik sigara ve bunun yanı sıra 292 adet elektronik sigara kiti ele geçirildiği ve el konulan ürünlerin piyasa değerinin 5 Milyon TL civarında olduğu ifade edildi.

Olay sonrası Emniyet Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatılarak 1 kişiye de “5607 SKM” suçundan idari işlem yapıldı.

 

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Haber Kuşağı