Pazartesi, Haziran 5, 2023

6 metre yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Muratlı'da faaliyet gösteren bir fabrikada çatı yapımında çalışan bir işçi 6 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetti. 

6 metre yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Muratlı’da faaliyet gösteren bir fabrikada çatı yapımında çalışan bir işçi 6 metre yüksekten düşerek hayatını kaybetti.

Olay Muratlı İstiklal-Kurtpınar Osb’de bir tekstil firmasında meydana geldi. Şahin G. isimli işçi Fabrika çatısında rüzgar panellerinin montajını yapıyordu. İddiaya göre bir anda çıkan şiddetli rüzgarın etkisiyle montajını yaptığı rüzgar panellerinden biri Şahin G. ye çarptı. Çarpmanın etkisiyle dengesini kaybeden talihsiz adam 6 metre yükseklikten yere düştü. Olayı gören çalışanlar hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz işçiye tüm müdahalelerine rağmen hayata döndüremedi.

Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Şahin G.’nin cansız bedeni Tekirdağ Adli Tıp’a gönderildi.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

6 metre yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti Muratlı'da faaliyet gösteren bir fabrikada çatı yapımında çalışan bir işçi 6 metre yüksekten düşerek hayatını kaybetti. Olay Muratlı İstiklal-Kurtpınar Osb'de bir tekstil firmasında meydana geldi. Şahin G. isimli işçi Fabrika çatısında rüzgar panellerinin montajını yapıyordu. İddiaya göre bir anda...6 metre yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti