KAPAKLISİYASET

Ömer Karadeniz Yeniden Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Ömer Karadeniz Ak Parti’den yeniden Kapaklı Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Karadeniz 2014 yılında yapılan Mahalli idareler seçimlerinde Ak Parti Kapaklı Belediye Başkanı Adayı olmuştu. Yirmi bin’in üzerinde oy alarak büyük bir başarı sağlamıştı.Ömer Karadeniz yeniden aday adayı olduğunu açıkladı. Sosyal Medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Kıymetli gönül dostlarım, sevgili Kapaklı halkı Allah ‘ın izni, sizlerin desteğiyle Ak Parti Kapaklı Belediye başkan a. adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Kapaklı’ ya hizmet için çıkmış olduğumuz bu yolda hepinizin destek ve duasını bekliyorum.” dedi.

RESMİ BAŞVURU FORMUNU ALDI.

Resmi olarak başvuru formunu Kapaklı Ak Parti İlçe Teşkilatından alan Karadeniz böylece seçim çalışmalarına başladı. Birçok esnafı gezen ve destek isteyen Karadeniz yeni dönem için vatandaşlardan destek istiyor.

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı