DERNEKLERKAPAKLI

Kömürköylüler Derneğinden Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlığına ziyaret

Kömürköylüler Derneği ziyaretlerini sürdürüyor.

Kapaklı Kömürköylüler Derneği ziyaretlerini sürdürüyor. Bu Kapsamda Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanlığına Bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bezgin ve Dernek Başkanı Seyfi Özgerçek ile Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Kapaklı Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bezgin Kapaklı’da yapılması planlanan Yeni Devlet Hastane’sinin yeni Kaymakamlık binasının yakınlarına yapılmasının planladığını bildirdi.Ayrıca Bezgin sözlerine Yıldızkent kavşağındaki trafik sorununu çözümü konusunda izledikleri yolla ilgili bilgilendirme ile devam etti.

Ayrıca Kömürköy Derneği Başkanı Seyfi Özgerçek Kapaklı’nın derneklerinin tüm siyasi partiler ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Kapaklı’yı en ileriyi taşıyacak projelerin çıkacağı konusunda görüşlerini belirtti.

Bunun yanı sıra Kömürköylülerin Derneğinin düzenleyeceği faaliyetler ile ilgili bilgi aktaran Özgerçek misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı