Pazartesi, Mayıs 23, 2022

Kapaklı Pazarı Hangi Gün Kuruluyor – Kapaklı Pazarı günleri

Kapaklı Pazarı Hangi gün kuruluyor? Kapaklı'mız da haftanın 3 günü 3 farklı halk pazarı kurulmaktadır.

Kapaklı Pazarı Hangi Gün Kuruluyor. Kapaklı Pazarı nerede Kuruluyor? Kapaklı’da kaç pazar kuruluyor? Çerkezköy Pazarı Hangi gün kuruluyor?

Kapaklı Pazarı Hangi gün kuruluyor? Kapaklı’mız da haftanın 3 günü 3 farklı halk pazarı kurulmaktadır. Kapaklı Perşembe Pazarı Bahçelievler Mahallesinde, Kapaklı Cuma Pazarı İsmetpaşa Mahallesinde, Kapaklı Pazar Pazarı ise Atatürk Mahallesinde saat: 09:00 20:00 arasında kurulmaktadır. Kapaklı’nın yanı sıra Çerkezköy Semt Pazarı Perşembe ve Cuma Günleri Çerkezköy Halk Pazar alanında kurulmaktadır. Vatandaşlarımız Pazar ihtiyaçlarını bu günlerde semt pazarlarından sağlayabilirler. Ayrıca Kapaklı Pazarcılar Derneği pazarcıların tüm sorun ve sıkıntılarına çözümler üretmektedir. Semt Pazarları halkın uygun fiyata taze ve günlük gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bununla beraber birçok üründe en uygun fiyata kaliteli ürün sunmaktadır.

Koronavirüs sonrası Kapaklı Pazarı ne zaman kuruluyor?  Koronavirüs önlemleri dolayısıyla saat 18:00 a kadar açık kalmaktadır. Pazara küçük çocuklar ve 65 yaş üstü kimse alınmıyor. Pazarcıların aldıkların önlemler doğrultusunda tezgahlar arasında 3 metre mesafe koyulmuştur.

Yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında Hafta sonları Kapaklı’da sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır. Bundan dolayı Pazar günleri kurulan pazar pazarı Salı günleri aynı yerinde kurulmaya başlamıştır.

Kapaklı Pazar Günü Nöbetçi eczane için tıklayınız.

 

SON HABERLER

İlginizi Çekebilir

Haberler