BELEDİYEKAPAKLI

Pınarça Mahallesinde neler oluyor. Siyasi Salvolar

Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı Pınarça Çıkartması

Pınarça Mahallesinde ilginç bir gün yaşandı. Sabah saatlerinde Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pınarça mahallesine çıkartma yaptı. Aynı anda Çerkezköy’ün tanınmış haber gazetesi canlı yayın ile bu haberi izleyicilerine duyurdu. Halk özellikle Pınarça Mahallesindeki alt ve üst yapı çalışmalarının yetersizliğinden bahsetti. Özellikle kanalizasyon sularının yollara akması ve yolların çamur oluşundan şikayetçilerdi. Röportajlar ve halkın tepkileri dinlendi.

Mandalı ve Albayrak Bir Anda Geldi

Aslında buraya kadar herşey normal bir haber gibi gidiyordu. Olayın asıl muhatabı olan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak olay yerine aniden geldi. Bu kez konunun diğer muhatabı kendi ağzından Pınarça Mahallesinin sorunlarını çözeceğini iletiyordu. Tabi halk şaşkın; Sonrasında İrfan Mandalı Kendi sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.İşte Açıklama”Pınarça mahallemizde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir ALBAYRAK ile vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinledik. Mahallemizde alt ve üst yapı çalışmalarımız yapılacak. Mahallemizin Ulaşım konusunda ise Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları ile gerekli incelemeler yapılarak bu isteklerinide yerine getireceğiz. Ayırmadan ayrıştırmadan gönül birliği ile Kapaklımız için hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

ANKETİ CEVAPLAYINIZ.

 

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı