Çarşamba, Haziran 12, 2024

Evde 23 Nisan Hediyelerinin Dağıtımına Devam Ediliyor.

Evde 23 Nisan Hediyelerinin Dağıtımına Devam Ediliyor.

Kapaklı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği “Evde 23 Nisan Neşesi” etkinliğine katılan çocuklara hediye dağıtımına devam ediyor.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin çocukları evlerinde ziyaret etti. Ziyarette çocuklara satranç takımı, boya takımı, boyama kitabı, okuma kitabı ve yapbozdan oluşan seti hediyelerini armağan etti.

Başkan Mustafa Çetin etkinlik hakkında şunları söyledi;

“Yavrularımızın gönderdiği resim ve videolar için onlara ne kadar teşekkür etsek az. Kapaklı Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın mutluluğu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Bu yıl koronavirüs önlemleri kapsamında 23 Nisan coşkusu evlerde yaşandı. Bu kapsamda Kapaklı Belediyesi Whatsapp hattı üzerinden “Evde 23 Nisan Neşesi” etkinliği düzenledi. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri hediye dağıtımına devam ediyor.

Çocuklarımız Geleceğimizin Teminatıdır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerimizi dijital ortama taşıdık. Bu kapsamda “Evde 23 Nisan Neşesi” konulu etkinlik düzenledik. İlçemizdeki yavrularımız çizdikleri resimler ve çektikleri videolar ile 23 Nisan coşkusunu ekiplerimize iletti. Bize resim veya video ulaştıran yavrularımızın evlerine giderek satranç takımı, boya takımı, boyama kitabı, okuma kitabı ve yapbozdan oluşan seti çocuklarımıza armağan ettik. Onlara ne kadar teşekkür etsek az. Çocuklarımızı korumak, nitelikli ve farkında bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve elbette her şeyden önce onlara sağlıklı bir yaşam sunmak hepimizin görevidir. Kapaklı Belediyesi olarak bizler üzerimize düşen görevleri her zaman yapmaya hazırız ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yanınızdayız.”   

diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Sanal Editör
Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Takip Et

10,477BeğenenlerBeğen
329TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON HABERLER