BELEDİYEKAPAKLI

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çelenk sunma ile başladı.

Cumhuriyetimizin 95. Yılı Kapaklı’da bugün yapılan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.  28 Ekim 2018 Pazar günü saat 13:00’de Kapaklı Atatürk anıtında yapılan törene havanında güzel olmasından dolayı katılım yoğun oldu. Törene Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, Jandarma Komutanı Kd.Bcvş. Fevzi Bayram, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Gazilerimiz, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

ÇELENK SUNUMUNA GEÇİLDİ.

Tören Kapaklı Kaymakamlığı adına Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve Kapaklı Belediyesi adına Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın anıta çelenk sunması ile başladı. Tören 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla sona erdi. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları  29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 10:30’da  Kapaklı Şehir Stadında öğrencilerin çeşitli gösterileri ile devam edecek.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı