KAPAKLI

Bunu Yapan İnsan Olamaz!

Kapaklı Belediyesi tarafından Karaağaç mahallesine takılan modern aydınlatma direklerine kimliği henüz belli olmayan kişiler tarafından tahribat yapıldı. Yapılan bu insanlığa sığmayan durum bunu yapan İnsan Olamaz dedirtti. Öte yandan Sosyal Medya hesabından fotoğrafları paylaşan Kapaklı Belediyesi şu notu düştü. “#Karaağaç mahallemizdeki modern aydınlatma direklerimiz.. Ne istiyorsunuz bu direklerden ? Yazıktır..Kıymayın bu güzelliklere.. ”

Yapılan bu davranışa Sosyal Medya yorumları ile tepki gösteren Vatandaşlar Kapaklı Belediyesinin yaptığı bu modern aydınlatma direklerinin parasının halkın cebinden çıkan paralarla yapıldığını ve bu tarzda davranan vatandaşların ihbar edilmesi gerektiğini belirtti.

Kapaklı Belediyesinin büyük bir maliyet ve uğraşlar ile yaptığı bu güzelliğe yapılan bu iğrenç saldırıyı bizde kapaklı haber olarak kınıyoruz.

insan olamaz
insan olamaz
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı