Ana Sayfa Kapaklı Son Dakika Haber KAPAKLI İzolasyon sedye sağlık kabini teslimi yapıldı.

İzolasyon sedye sağlık kabini teslimi yapıldı.

Abone ol Abone Ol

İzolasyon sedye sağlık kabini teslimi yapıldı.

İzolasyon Sedye Sağlık kabini teslimi yapıldı. Kapaklı Belediyesi tarafından yaptırılan izolasyonlu sedye kabinleri geçtiğimiz gün Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tarafından Kapaklı ve Çerkezköy Devlet hastanelerine teslim edildi.

ÇETİN ‘SOSYAL MEDYA’DAN DUYURDU’

İzolasyon kabinlerinin tesliminde bizzat bulunan Mustafa Çetin Kapaklı Belediyesi Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı.

Sağlık çalışanlarımızın ve hastalarımızın tedavileri sırasında koronavirüsten korunması için Belediye arge ekiplerimiz tarafından üretilen izolasyonlu sedye kabinini Kapaklı Devlet Hastanesi ve Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne teslim ettik. Koronavirüse karşın en etkin gücümüz olan fedakar ve başımızın tacı kahraman sağlık çalışanlarımızın bu zor günlerinde yanlarındayız.

KAPAKLI VE ÇERKEZKÖY’E TESLİM EDİLDİ.

Kapaklı Belediyesi tarafından üretilen sağlık kabinleri hastane çalışanları ile koronavirüs hastalığı pozitif çıkan hastalar arasında bir koruma görevi sağlıyor. Bu Kapsamda Çerkezköy ve Kapaklı Devlet Hastaneleri kabinlerin teslimatlarını bizzat Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptı. İzolasyonlu sağlık kabinlerinin üretimini yapan Kapaklı Belediyesinin bu kabinleri seri bir şekilde ihtiyaç olması haline üretebileceği de bildirildi.

izolasyonlu sağlık kabini

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Teslimat esnasında yaptığı açıklamada;

Kapaklı Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla Kovid-19 salgınına karşı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle salgına karşı en etkin gücümüz olan başımızın tacı kahraman sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

İZOLASYONLU SAĞLIK KABİNİ NEDİR.

Koronavirüs salgını sonrası sağlık kabini nedir sorusu çok soruluyor. izolasyonlu Sağlık kabini dünya üzerinden hızla yayılan ve tüm dünyayı tehdit eden koronavirüsün yayılımını önlemek için alınan bir önlemdir. Bu kabinler sayesinde koronavirüs taşıyıcısı olan hastaların dış dünya ve sağlık çalışanları ile teması kesilerek tam bir izolasyon sağlanmaktadır.

 

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Tekirdağ’da Yoğunluk Kapaklı ve Çerkezköy’de – Harita Yayınlandı.

Kapaklı Haber - Tekirdağ'da en çok vaka Kapaklı ve Çerkezköy'de - Koronavirüs Haritası Yayınlandı. Bugün yapılan Bilim Kurulu toplantısından sonra Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin...

Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı.

Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı. Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı. Sağlık Bakanlığının tüm kullanıcılara açık olarak sunduğu Hayat Eve Sığar uygulaması ile koronavirüs yoğunluk haritaları...

Sahurda ne yenmeli? Sahurda beslenme önerileri

Sahurda ne yenmeli? Sahurda beslenme önerileri ve Sahurda ne yemeliyim sorularınızın cevapları Sahurda ne yenmeli? Özellikle covid-19 salgınından dolayı bu ramazan ayında sahur menülerimize yeni...

Başkan pazarı denetleyip maske dağıttı.

Pazarda ücretsiz maske dağıttı. Başkan Pazarda ücretsiz maske dağıttı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Pazar günü sokağa çıkma yasağı olduğu için kurulmayacak olan Pazar pazarında...

SON YORUMLAR