Kapaklı Pazarı Hangi Gün Kuruluyor – Kapaklı Pazarı günleri

0
9
kapaklı pazarı hangi gün
kapaklı pazarı hangi gün

Kapaklı Pazarı Hangi Gün Kuruluyor. Kapaklı Pazarı nerede Kuruluyor? Kapaklı’da kaç pazar kuruluyor? Çerkezköy Pazarı Hangi gün kuruluyor?

Kapaklı Pazarı Hangi gün kuruluyor? Kapaklı’mız da haftanın 3 günü 3 farklı pazar yerinde kurulmaktadır. Perşembe Pazarı Bahçelievler Mahallesinde, Cuma Pazarı İsmetpaşa Mahallesinde, Pazar Pazarı ise Atatürk Mahallesinde Kurulmaktadır. Kapaklı’nın yanı sıra Çerkezköy Semt Pazarı Perşembe ve Cuma Günleri Pazar alanında kurulmaktadır. Vatandaşlarımız Pazar ihtiyaçlarını bu günlerde semt pazarlarından sağlayabilirler. Ayrıca Kapaklı Pazarcılar Derneği pazarcıların tüm sorun ve sıkıntılarına çözümler üretmektedir.Semt Pazarları halkın uygun fiyata taze ve günlük gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bununla beraber birçok üründe en uygun fiyata kaliteli ürün sunmaktadır.

Koronavirüs sonrası Kapaklı Pazarı ne zaman kuruluyor?  Koronavirüs önlemleri dolayısıyla saat 18:00 a kadar açık kalmaktadır. Pazara küçük çocuklar ve 65 yaş üstü kimse alınmıyor. Pazarcıların aldıkların önlemler doğrultusunda tezgahlar arasında 3 metre mesafe koyulmuştur.

Kapaklı Pazar Günü Nöbetçi eczane için tıklayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.