Son Dakika

Ünlü Aktör öldürüldü!

Son dakikadaki bilgilere göre, 2017 yapımı T2 Tren İstasyonu’nun yıldızı ve ünlü aktör Bradley Welsh İskoçya’nın Edinburgh kentinde öldürüldü ve öldürüldü. Ünlü ismin öldürülmesinden sonra, ‘Bradley Welsh kimdir?’ sorunun cevabını aramaya başladım. Mersin ajanslarına göre, 2017 yapımı T2 Trainspotting yıldızı ve ünlü aktör Bradley Welsh İskoçya’nın Edinburgh kentinde vurularak öldürüldü. Saldırıdan sonra, İskoç polisi Bradley Welsh’in dün gece saldırıya uğradığını ve olay yerinde öldüğünü söyledi. Polis, ünlü oyuncunun öldürülme ihtimalini araştırıyor.

BRADLEY WELSH KİMDİR?

T2 Trainspotting’teki rolüyle sıkça belirtilen Bradley Welsh, bir boks şampiyonasına da sahip. Oyunculuğun yanı sıra, bir İngiliz vatandaşı olan Bradley Welsh televizyonda da televizyon şovları yaptı. Polisin verdiği bilgilere göre, Bradley Welsh vuruldu ve ağır yaralandı, olay yerinde öldü.

sizlere kapaklihaber.net farkıyla sunulmuştur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı