KAPAKLI

Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığından Kapaklı Belediyesine trafik ışığı tepkisi! Yeni Tartışma

Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığından Kapaklı Belediyesine trafik ışığı tepkisi

Kapaklı Yeni Sanayi sitesi girişine yapılan trafik ışıkları Kapaklı Belediyesi ve Ak Parti Kapaklı ilçe Teşkilatı arasında  yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada Kapaklı Belediyesinin sosyal medya hesabı üzerinden trafik ışıklarının Kapaklı Belediyesi girişimleri ile takıldığını yalanlar nitelikte oldu.

İşte Ak Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı resmi sosyal medya hesabından gelen açıklama; “Kapaklı Belediyesi ne zaman nerede girişimde bulunmuş kapaklı yuvam çıkışındaki trafik ışıklarını yaptırdık diye resim paylaşıyor sen devlet yatırımlarını bırak kapaklı’ya ne yaptın onu göster görelim işte belgeli bir şekilde ilçe başkanımız sayın Salih Bezgin in girişimleri sonucu ulaştırma bakanımız sayın Ahmet ARSLANIN talimatı İle yapılan mobese ve trafik ışıklandırması” şeklinde oldu.

Kapaklı Belediyesinden yapılan açıklama; Girişimlerimiz doğrultusunda Kara yolları Genel Müdürlüğü tarafından Kentimiz Yeni Sanayi kavşağına trafik ışıkları konularak yol, daha güvenli hale getirildi.

Trafik ışıklarının girişimi kim tarafında yapılırsa yapılsın en çok Kapaklı halkına yaradığı su götürmez bir gerçektir. Ancak bu konunun uzun bir süre gündemde kalacağı gözüküyor.

Takdir Halkımızın;

 

 

Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı