BELEDİYEKAPAKLI

Gelenek Bozulmadı. Duvar Bu Yıl Sarı Kırmızı oldu.

Bahçeağıl Mahallesinde her yıl Geleneksel hale getirilen Şampiyon olan takımın renklerini alan duvar bu yıl Galatasaray'ın Şampiyonluğu ile sarı kırmızı renklere boyandı.

Bahçeağıl Mahallesinde her yıl Geleneksel hale getirilen Şampiyon olan takımın renklerini alan duvar bu yıl Galatasaray’ın Şampiyonluğu ile sarı kırmızı renklere boyandı.

HER YIL ŞAMPİYON OLAN TAKIM DUVARDAKİ YERİNİ ALIYOR.

Yeni dizayn edilen duvarı ve Bahçeağıl Mahallesini Ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı Ayırmadan, ayrıştırmadan tüm mahallelerde hizmetlerine devam ettiklerini ifade ederek, her yıl şampiyon takımın rengine boyanan ve bu yıl Galatasaray’ın sarı-kırmızı renklerine bürünen şampiyonluk duvarı önünde vatandaşlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

BAŞKAN MANDALI ZİYARET ETTİ.

Öte yandan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Uzunhacı Mahallesindeki çalışmaları mahalle muhtarı Mehmet ÇAKIR ile birlikte yerinde inceledi.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı