Ana Sayfa BÖLGE Başkanlar koronavirüs gündemi ile bir araya geldi.

Başkanlar koronavirüs gündemi ile bir araya geldi.

Abone ol Abone Ol

Başkanlar koronavirüs gündemi ile bir araya geldi.

Kapaklı Haber – Başkanlar koronavirüs gündemi ile bir araya geldi. Kapaklı’da yapılan toplantı Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya  Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş katıldı.

Gündem Koronavirüs

Toplantı tüm dünyayı etkisi altına alan ve birçok insanın ölümüne neden olan koronavirüs gündemi ile toplandı. Üç Belediye Başkanı koronavirüs salgını kapsamında alınan önlemler konusunda istişarelerde bulundu. Alınan önlemlerin masaya yatırıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Mustafa Çetin’den açıklama

Toplantı sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin şunları söyledi.

Çerkezköy Belediye Başkanı Sn. Vahap AKAY ve Saray Belediye Başkanı Sn. Özgen ERKİŞ ziyaretçimizdi. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını ile mücadelede aldığımız tedbirler ve devam eden faaliyetlerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde el ele vererek güzel günlere hep birlikte kavuşacağız. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. 

Vahap Akay’dan toplantı açıklaması

Toplantı ile ilgili bir açıklamada Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan geldi. Akay açıklamasında;

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs salgını ile mücadelede aldığımız tedbirleri ve yaptığımız çalışmaları değerlendirdiğimiz bir ziyaret gerçekleştirdik. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e konukseverliği için teşekkür ederiz.

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş sosyal medya hesabı üzerinden Vahap Akay’ın yapmış olduğu gönderiyi paylaştı.

NELER YAPMIŞLARDI.

Çerkezköy Belediyesi koronavirüs önlemleri kapsamında 150 bin dezenfektan ve maske dağıttı. Tüm cadde ve sokakları dezefenkte etti. Kapaklı Belediyesi hazırladığı özel paketler ile vatandaşlara kolonya ve maske dağıtmaya devam ediyor. Ayrıca tüm cadde ve sokaklardaki dezenfekte işlemlerine devam ediyor. Saray Belediyesi’de maske ve dezenfekte işlemlerine ara vermeden devam ediyor.

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Sanal Editör
Haber merkezi Kapaklı Son Dakika Haberlerini ekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

Tekirdağ’da Yoğunluk Kapaklı ve Çerkezköy’de – Harita Yayınlandı.

Kapaklı Haber - Tekirdağ'da en çok vaka Kapaklı ve Çerkezköy'de - Koronavirüs Haritası Yayınlandı. Bugün yapılan Bilim Kurulu toplantısından sonra Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin...

Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı.

Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı. Kapaklı Koronavirüs Yoğunluk Haritası Yayınladı. Sağlık Bakanlığının tüm kullanıcılara açık olarak sunduğu Hayat Eve Sığar uygulaması ile koronavirüs yoğunluk haritaları...

Sahurda ne yenmeli? Sahurda beslenme önerileri

Sahurda ne yenmeli? Sahurda beslenme önerileri ve Sahurda ne yemeliyim sorularınızın cevapları Sahurda ne yenmeli? Özellikle covid-19 salgınından dolayı bu ramazan ayında sahur menülerimize yeni...

Başkan pazarı denetleyip maske dağıttı.

Pazarda ücretsiz maske dağıttı. Başkan Pazarda ücretsiz maske dağıttı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Pazar günü sokağa çıkma yasağı olduğu için kurulmayacak olan Pazar pazarında...

SON YORUMLAR