Cemalettin Farımaz İyi Parti’nin Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

Cemalettin Farımaz İyi Parti’nin İlk Resmi Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

Cemalettin Farımaz İyi Parti’nin İlk Resmi Belediye Başkanı Aday Adayı oldu. İyi Parti Kapaklı teşkilatında Aday Adaylığı süreci devam ediyor. Belediye Meclis üyesi aday adaylıkları için bugüne kadar Zafer BABATÜRK, Talat ŞANLI ve Ayşenur DURSUN başvurularını İlçe Başkanı Yusuf Çetin’e sunmuşlardı. 

BEKLENEN OLDU FARIMAZ RESMEN ADAY ADAYI

Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyuran Farımaz bugün yaptığı resmi başvuru ile bu göreve resmen talip olan ilk aday adayı oldu. İyi Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen törende konuşan İyi Parti İlçe Başkanı Yusuf Çetin, “Kurucu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cemalettin FARIMAZ İYİ PARTİ Kapaklı Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunu İlçe Başkanlığımıza yaptı. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar dileriz. ” dedi. Böylece İyi Parti ilk adayı olan Farımaz Kapaklı’da İyi Parti’nin ilk başvuru yapan Belediye Başkan aday adayı oldu.

Cemalettin farımaz

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

SON YORUMLAR