Trakya Küçükyaylalılar Derneği’nden Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’a ziyaret

Trakya Küçükyaylalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İçişleri Bakanlığının Mülki İdare Amirleri atama kararnamesiyle Ceyhan Kaymakamlığından Kapaklı Kaymakamlığına Mustafa Ünlüsoy atanmıştı. Kaymakam Ünlüsoy bu kapsamda memleket derneklerinden Trakya Küçükyaylalılar Derneğini kabul etti.

MEMLEKETİMİZ KÜÇÜKYAYLA ORTAK PAYDAMIZ KAPAKLI OLMALI

Ziyarette Küçükyaylalılar Derneği Başkanı Selami Tetik Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’a Küçükyayla Köyü hakkında kültürel, coğrafi ve yaşam kaynakları ile ilgili bir brifing sundu. Küçükyaylalılar Derneğinin yaptığı faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. Ayrıca Küçükyaylalı yazar olan Ahmet Memiş’in kitabı ‘Rodoplardan Istırancalara Mübaledenin İzleri’ adlı kitabını takdim etti. Öte yandan ortak paydanın Kapaklı olduğunu dile getiren Tetik mevzu Kapaklımız olduğunda hangi memleket derneği olursa olsun Soyadımız Kapaklı olmalı dedi. Toplantı karşılıklı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

SON YORUMLAR