Bunu Yapan İnsan Olamaz!

Kapaklı Belediyesi tarafından Karaağaç mahallesine takılan modern aydınlatma direklerine kimliği henüz belli olmayan kişiler tarafından tahribat yapıldı. Yapılan bu insanlığa sığmayan durum bunu yapan İnsan Olamaz dedirtti. Öte yandan Sosyal Medya hesabından fotoğrafları paylaşan Kapaklı Belediyesi şu notu düştü. “#Karaağaç mahallemizdeki modern aydınlatma direklerimiz.. Ne istiyorsunuz bu direklerden ? Yazıktır..Kıymayın bu güzelliklere.. ”

Yapılan bu davranışa Sosyal Medya yorumları ile tepki gösteren Vatandaşlar Kapaklı Belediyesinin yaptığı bu modern aydınlatma direklerinin parasının halkın cebinden çıkan paralarla yapıldığını ve bu tarzda davranan vatandaşların ihbar edilmesi gerektiğini belirtti.

Kapaklı Belediyesinin büyük bir maliyet ve uğraşlar ile yaptığı bu güzelliğe yapılan bu iğrenç saldırıyı bizde kapaklı haber olarak kınıyoruz.

insan olamaz
insan olamaz

BUNLARI OKUMALISIN

BU VİDEO DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Murat HOZER
1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

VİDEOLAR

İlginizi Çekebilir

SON YORUMLAR