İndirim

Kapaklı Gratis Mağazasında büyük indirim başlıyor

Kapaklı Pınar Bulvarında hizmet veren Gratis mağazası özellikle bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Geçen günlerde yaptıkları %50 indirimin büyük ilgi görmesi ile firma yeni bir indirim kararı aldı. Bu karar doğrultusunda 8 kasım 2018 – 11 kasım 2018 tarihleri arasında seçili ürünlerde gratis mağazalarında %40 ile %50 arası indirim yapacak. Geçen indirimde inanılmaz izdihama yol açan durum bu kez nasıl görüntülere sahne olacağı merak konusu oldu. Yapılacak indirimde aranan tek özellikle ise Gratis kart sahibi olmak.

İŞTE İNDİRİM %50 ÜRÜNLER

theBalm,wet n wild, Absolute Newyork makyaj; Loreal göz, Maybelline göz ve ten makyaj ürünleri, Himalaya, Be Beauty cilt bakım ürünleri, saç bakım, ağız bakım ürünlerinde duş jellerinde %40 indirim yapma kararı aldı. Ayrıca Nivea yaşlanma karşıtı yüz bakımda %50 ve daha birçok üründe indirim yapacağını duyurdu. Detaylar için Gratis web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kapaklı gratis
kapaklı gratis
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat HOZER

1986 yılında İstanbul'da doğdum 2000 yılından bu yana Kapaklı'da ikamet etmekteyim. Kapaklı'nın sorunlarını Kapaklı Haberlerini sizlerle paylaşmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı