SON DAKİKA

ONLINE DERS PLATFORMU PREPLY

2013 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kurulan ve farklı ülkelerden birçok yatırım alan Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan uluslararası online ders  platformudur. Ve şu anda 50 bin özel eğitmen ile 200 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 40 farklı konuda her ay 30 bin saat ders yapılıyor.

Öğrenmek istediğiniz konuları bilen uzmanlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, uzmanlar içinse öğrencilere ulaşmak.  Size yeni bir dijital eğitim platformu olan Preply’ den bahsetmek istiyorum. Özellikle yabancı dil öğrenmek için eşsiz bir platform. Çünkü  Preply’ de tüm dünyadan profesyonel öğretmenler mevcut. Buda size anadilini konuşan öğretmenler ile ders yapma imkânı sunuyor.

Türkiye de birçok aktif kullanıcısı olan Preply’nin sistemi öğrenciler için şu şekilde çalışıyor.

Öğretmen bul
Bütçenize ve kriterlerinize uygun tüm dünyadan eğitmenleri bulmak için arama filtresi kullanın. Onlarla iletişime geçin. Artık eğitmene karar verip ödemeyi yapabilirsiniz.

Dersi onayla
Dersi Skype üzerinden veya buluşarak yaptıktan sonra, eğitmeni platform üzerinden anonim olarak değerlendirebilirsiniz. Ve ancak siz dersi onayladıktan sonra ücret eğitmenin hesabına geçer.

Preply garantisi ile devam et
Dersi beğendiyseniz, devam etmek için 5, 10, 20 veya 40 saatlik paketler seçerek daha uygun fiyata dersler yapabilirsiniz. Ücretsiz öğretmen değiştirme veya geri kalan bakiyenizi istediğiniz zaman iade alma hakkınız var.

Site üzerinden gelir elde etmek isteyenlerinse izleyecekleri yol şu şekilde olacaktır;

Kayıt ol
Her hangi bir konuda uzmanlar iseniz hemen özel öğretmen olmak için sisteme kayıt olabilir.
Yeni öğrenciler edin
Konunuzla ilgilenen öğrenciler hemen sizinle irtibata geçip ders planlayacaktır.
Kazanın
Onaylanan derslerinizin ardından gelir elde etmeye başlayın.

Preply öğrenciler ile öğretmenleri buluşturan yeni nesil özel ders platformudur.

 

Yazan: Mustafa Ali SİVİŞOĞLU

Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon
Faks
Web Sitesi
E-Posta
Firma Adresi
İl / İlçeYurtdışı
SektörlerEğitim
Bu firma 08 Şubat 2018 - 20:35 'de eklendi ve 407 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR